Bonnet Soffbord, skulptural form, fiberlera, grå, ø70×40 cm
2 190 kr
🔴 På väg till oss. I lager vecka 29 (2026).*
Soffbord, skulptural form, fiberlera, grå ø70×40 cm
Artikelnr: G104P1681
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🔴 På väg till oss. I lager vecka 29 (2026).*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7511030
- Bonnet
| Vikt | 18.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 70 x W 70 x H 40 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G104P1681 |
| Längd-Djup | 70 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Maxvikt | 30 kg |
| Form | Runt |




