Watford Bänk med förvaring i olika utföranden
1 665 kr – 1 690 krPrisintervall: 1 665 kr till 1 690 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Beige med svarta ben, Brun med svarta ben, Grön med svarta ben, Ljusgrå med svarta ben, Svart med svarta ben |
| Material | |
| Artikelnummer | G141P1184 |
| Artikelnummer | G141P1185 |
| Artikelnummer | G141P1186 |
| Artikelnummer | G141P1187 |
| Artikelnummer | G141P1302 |
| Längd-Djup | 36.5 cm |
| Bredd | 95 cm |
| Höjd | 43 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 120 kg |
| Tygspecifikation | Polyester |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
965 krDet ursprungliga priset var: 965 kr.870 krDet nuvarande priset är: 870 kr. Lägg till i varukorg -
4 545 krDet ursprungliga priset var: 4 545 kr.4 090 krDet nuvarande priset är: 4 090 kr. Lägg till i varukorg -
4 145 krDet ursprungliga priset var: 4 145 kr.3 730 krDet nuvarande priset är: 3 730 kr. Lägg till i varukorg -
5 985 krDet ursprungliga priset var: 5 985 kr.5 385 krDet nuvarande priset är: 5 385 kr. Lägg till i varukorg



