Prismatchad!
Brisbane Vitrinskåp i olika utföranden
2 150 kr – 4 380 krPrisintervall: 2 150 kr till 4 380 kr
-19%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Storlek (cm) | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 35 cm |
| Bredd | 80 cm |
| Höjd | 175 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 15 kg per hyllplan |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
16 995 krDet ursprungliga priset var: 16 995 kr.14 446 krDet nuvarande priset är: 14 446 kr. Lägg till i varukorg -
15 995 krDet ursprungliga priset var: 15 995 kr.13 596 krDet nuvarande priset är: 13 596 kr. Lägg till i varukorg -
13 995 krDet ursprungliga priset var: 13 995 kr.11 896 krDet nuvarande priset är: 11 896 kr. Lägg till i varukorg -
10 995 krDet ursprungliga priset var: 10 995 kr.9 346 krDet nuvarande priset är: 9 346 kr. Lägg till i varukorg




