Prismatchad!
Maranola Matbord, cementlook, ljusgrå i olika utföranden
8 080 kr – 8 400 krPrisintervall: 8 080 kr till 8 400 kr
-15%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | Ljusgrå |
| Material | |
| Storlek (cm) | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 200 cm |
| Bredd | 96 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Maxvikt | 40 kg |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 3 kolli |
Relaterade produkter
-
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
18 245 krDet ursprungliga priset var: 18 245 kr.16 420 krDet nuvarande priset är: 16 420 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
5 995 krDet ursprungliga priset var: 5 995 kr.5 096 krDet nuvarande priset är: 5 096 kr. Lägg till i varukorg




