Prismatchad!
Sirone Sidobord, mangoträ/stål, svart/mässingslook/mörkbrun, Ø30×56 cm
1 255 kr Det ursprungliga priset var: 1 255 kr.1 060 krDet nuvarande priset är: 1 060 kr.
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Sidobord, mangoträ/stål, svart/mässingslook/mörkbrun Ø30×56 cm
Artikelnr: G104P1676
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 2151055
- Sirone
| Vikt | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 30 x W 30 x H 56 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G104P1676 |
| Längd-Djup | 30 cm |
| Bredd | 30 cm |
| Höjd | 56 cm |
| Maxvikt | 5 kg |
| Ramtyp | Metall i mässingsfärg |
| Paket | 1 kolli |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
1 945 krDet ursprungliga priset var: 1 945 kr.1 655 krDet nuvarande priset är: 1 655 kr. Lägg till i varukorg -
3 585 krDet ursprungliga priset var: 3 585 kr.3 045 krDet nuvarande priset är: 3 045 kr. Lägg till i varukorg -
1 485 krDet ursprungliga priset var: 1 485 kr.1 260 krDet nuvarande priset är: 1 260 kr. Lägg till i varukorg




