Prismatchad!
Soham Lampa i olika utföranden
275 kr Det ursprungliga priset var: 275 kr.230 krDet nuvarande priset är: 230 kr.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 15 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Höjd | 22 cm |
| Diameter | 15 cm |
| Antal i ytterkartong | 6 st |
| IP | IP44 |
| Ljustyp | Ljustyp: LED |
| Uttag | Sockel: FAST |
| Spänning | Spänning: 3,7 V mAh: 2 x 1200 mAh Watt: 1,2 W |
| Watt | Watt: 1,2W |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 215 krDet ursprungliga priset var: 1 215 kr.1 030 krDet nuvarande priset är: 1 030 kr. Lägg till i varukorg -
3 350 krDet ursprungliga priset var: 3 350 kr.1 172 krDet nuvarande priset är: 1 172 kr. Lägg till i varukorg

