Prismatchad!
Donegal ullmatta i olika utföranden
4 246 kr – 6 796 krPrisintervall: 4 246 kr till 6 796 kr
-15%Material
- Ull
- Högkvalitativ handvävd matta i 100% ull.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Leveranstid* | |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Färg | |
| Material | |
| Materialbeskrivning | |
| Antal kolli | |
| Storlek (cm) | |
| Artikelnummer | G132P1017 |
| Artikelnummer | G132P1018 |
| Artikelnummer | G132P1019 |
| Artikelnummer | G132P1020 |
| Artikelnummer | G132P1021 |
| Artikelnummer | G132P1022 |
| Längd-Djup | 290 cm |
| Bredd | 200 cm |
| Höjd | 1 cm |
Relaterade produkter
-
6 995 krDet ursprungliga priset var: 6 995 kr.5 946 krDet nuvarande priset är: 5 946 kr. Lägg till i varukorg -
5 096 kr – 11 046 krPrisintervall: 5 096 kr till 11 046 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
-
270 kr – 3 990 krPrisintervall: 270 kr till 3 990 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan




