Athens Avlastningsbord, keramikbordsskiva, vit/brun, 40x120x78 cm
2 850 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Konsolbord, keramikbordsskiva, vit/brun 40x120x78 cm
Artikelnr: G138P1057
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 2301085
- Athens
| Vikt | 27 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 40 x W 120 x H 78 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G138P1057 |
| Längd-Djup | 40 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 78 cm |
| Maxvikt | 10 kg |
| Ramtyp | Träben |
| Paket | 2 kolli |
Relaterade produkter
-
4 495 krDet ursprungliga priset var: 4 495 kr.3 821 krDet nuvarande priset är: 3 821 kr. Lägg till i varukorg -
6 945 krDet ursprungliga priset var: 6 945 kr.6 250 krDet nuvarande priset är: 6 250 kr. Lägg till i varukorg -
7 365 krDet ursprungliga priset var: 7 365 kr.6 630 krDet nuvarande priset är: 6 630 kr. Lägg till i varukorg




