Prismatchad!
Filippa iläggsskiva 45 i olika utföranden
2 295 kr Det ursprungliga priset var: 2 295 kr.1 951 krDet nuvarande priset är: 1 951 kr.
Material
- Trä
- Oljad
- Massiv fingerskarvad oljad ek.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Leveranstid* | |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | |
| Tjocklek skiva (cm) | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G122P1401 |
| Artikelnummer | G122P1350 |
| Artikelnummer | G122P1258 |
| Längd-Djup | 45 cm |
| Bredd | 120 cm |
| Höjd | 9 cm |
Relaterade produkter
-
2 395 krDet ursprungliga priset var: 2 395 kr.2 036 krDet nuvarande priset är: 2 036 kr. Lägg till i varukorg -
1 395 krDet ursprungliga priset var: 1 395 kr.1 186 krDet nuvarande priset är: 1 186 kr. Lägg till i varukorg -
1 995 krDet ursprungliga priset var: 1 995 kr.1 696 krDet nuvarande priset är: 1 696 kr. Lägg till i varukorg -
2 095 krDet ursprungliga priset var: 2 095 kr.1 781 krDet nuvarande priset är: 1 781 kr. Lägg till i varukorg




