Prismatchad!
Abela Matbord, aluminium/icke-trä, sand/naturfärgad, 100x200x74 cm
5 040 kr Det ursprungliga priset var: 5 040 kr.4 280 krDet nuvarande priset är: 4 280 kr.
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Matbord, aluminium/icke-trä, sand/natur 100x200x74 cm
Artikelnr: G122P1571
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7501156
- Abela
| Vikt | 27 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 200 x W 100 x H 74 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G122P1571 |
| Längd-Djup | 200 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Maxvikt | 40 kg |
| Ramtyp | Aluminium |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
24 745 krDet ursprungliga priset var: 24 745 kr.21 035 krDet nuvarande priset är: 21 035 kr. Lägg till i varukorg -
18 245 krDet ursprungliga priset var: 18 245 kr.15 510 krDet nuvarande priset är: 15 510 kr. Lägg till i varukorg




