Prismatchad!
ALLEGRO Matbord i olika utföranden
18 525 kr – 22 935 krPrisintervall: 18 525 kr till 22 935 kr
-10%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Storlek (cm) | |
| Maxlängd (cm) | |
| Avstånd mellan ben nere (cm) | |
| Avstånd mellan ben uppe (cm) | |
| Avstånd golv till sarg (cm) | |
| Ilägg | |
| Artikelnummer | G122P1146 |
| Artikelnummer | G122P1145 |
| Artikelnummer | G122P1276 |
| Artikelnummer | G122P1277 |
| Längd-Djup | 162 cm |
| Bredd | 92 cm |
| Höjd | 75 cm |
Relaterade produkter
-
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
9 875 krDet ursprungliga priset var: 9 875 kr.8 890 krDet nuvarande priset är: 8 890 kr. Lägg till i varukorg -
10 685 krDet ursprungliga priset var: 10 685 kr.9 615 krDet nuvarande priset är: 9 615 kr. Lägg till i varukorg -
18 245 krDet ursprungliga priset var: 18 245 kr.16 420 krDet nuvarande priset är: 16 420 kr. Lägg till i varukorg




