Prismatchad!
Athens Matbord, keramikbordsskiva, vit/brun i olika utföranden
6 484 kr – 8 705 krPrisintervall: 6 484 kr till 8 705 kr
-4%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | Vit / Brun |
| Material | |
| Storlek (cm) | |
| Artikelnummer | G122P1561 |
| Artikelnummer | G122P1562 |
| Längd-Djup | 140 cm |
| Bredd | 140 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Maxvikt | 40 kg |
| Ramtyp | Träben |
| Diameter | 140 cm |
| Paket | 2 kolli |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
10 685 krDet ursprungliga priset var: 10 685 kr.9 615 krDet nuvarande priset är: 9 615 kr. Lägg till i varukorg -
24 745 krDet ursprungliga priset var: 24 745 kr.22 270 krDet nuvarande priset är: 22 270 kr. Lägg till i varukorg -
9 995 krDet ursprungliga priset var: 9 995 kr.8 496 krDet nuvarande priset är: 8 496 kr. Lägg till i varukorg -
9 875 krDet ursprungliga priset var: 9 875 kr.8 890 krDet nuvarande priset är: 8 890 kr. Lägg till i varukorg




