Maranola Matbord, cementlook, ljusgrå i olika utföranden
8 400 kr – 9 515 krPrisintervall: 8 400 kr till 9 515 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | Ljusgrå |
| Material | |
| Storlek (cm) | |
| Artikelnummer | G122P1500 |
| Artikelnummer | G122P1501 |
| Längd-Djup | 200 cm |
| Bredd | 96 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Maxvikt | 40 kg |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 3 kolli |
Relaterade produkter
-
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
11 995 krDet ursprungliga priset var: 11 995 kr.10 196 krDet nuvarande priset är: 10 196 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg




