Tompkins soffbord kvadratiskt 90×90 i olika utföranden
4 995 kr
Material
- Trä
- Oljad
- Massiv fingerskarvad ek i toppen, massiv ek hela lameller i ben och sarg.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Leveranstid* | |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | massiv ek hela lameller i ben och sarg., Trä Massiv fingerskarvad ek i toppen |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | massiv ek hela lameller i ben och sarg., Massiv fingerskarvad ek i toppen |
| Tjocklek skiva (cm) | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G104P1548 |
| Artikelnummer | G104P1549 |
| Längd-Djup | 90 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 45 cm |
Relaterade produkter
-
1 785 krDet ursprungliga priset var: 1 785 kr.1 605 krDet nuvarande priset är: 1 605 kr. Lägg till i varukorg -
4 985 krDet ursprungliga priset var: 4 985 kr.4 485 krDet nuvarande priset är: 4 485 kr. Lägg till i varukorg -
7 475 krDet ursprungliga priset var: 7 475 kr.6 730 krDet nuvarande priset är: 6 730 kr. Lägg till i varukorg



