Taupo Puff, manchester, beige, ø40×35 cm
580 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Sittpuff, manchester, beige ø40×35 cm, HN1424
Artikelnr: G141P1324
Användarguide
- Skötselråd
- Monterad
- Föränkra Möbeln till Vägg
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1501245
- Taupo
| Vikt | 3 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 40 x W 40 x H 35 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G141P1324 |
| Längd-Djup | 40 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Tygspecifikation | Cordoroy |
| Maxvikt | 110 kg |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Martindale skala | 50000 |
| Sammansättning | 92% polyester, 8% polyamid |
| Färgbeständighet | 5 |
| Pålning | 4 |
| Yttertyg | 92% polyester, 8% polyamid |
| Form | Ront |
Relaterade produkter
-
9 685 krDet ursprungliga priset var: 9 685 kr.8 715 krDet nuvarande priset är: 8 715 kr. Lägg till i varukorg -
3 985 krDet ursprungliga priset var: 3 985 kr.3 585 krDet nuvarande priset är: 3 585 kr. Lägg till i varukorg -
9 685 krDet ursprungliga priset var: 9 685 kr.8 715 krDet nuvarande priset är: 8 715 kr. Lägg till i varukorg




