Prismatchad!
Alford Puff i konstgjort lammskinn i olika utföranden
745 kr Det ursprungliga priset var: 745 kr.630 krDet nuvarande priset är: 630 kr.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 35.5 cm |
| Bredd | 35.5 cm |
| Höjd | 37 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 110 kg |
| Tygspecifikation | Konstgjord lammskinn |
| Form | Ront |
| Diameter | 35,5 cm |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
4 145 krDet ursprungliga priset var: 4 145 kr.3 525 krDet nuvarande priset är: 3 525 kr. Lägg till i varukorg -
2 185 krDet ursprungliga priset var: 2 185 kr.1 855 krDet nuvarande priset är: 1 855 kr. Lägg till i varukorg -
6 785 krDet ursprungliga priset var: 6 785 kr.5 765 krDet nuvarande priset är: 5 765 kr. Lägg till i varukorg



