Rea!
Dartford Bänk med förvaring, nallebjörn, brun, 103x45x44 cm
2 035 kr Det ursprungliga priset var: 2 035 kr.1 997 krDet nuvarande priset är: 1 997 kr.
🔴 På väg till oss. I lager vecka 17 (2026).*
Bänk med förvaring, nallebjörn, brun 103x45x44 cm, HN1238
Artikelnr: G141P1190
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🔴 På väg till oss. I lager vecka 17 (2026).*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1409095
- Dartford
| Vikt | 14.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 45 x W 103 x H 44 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G141P1190 |
| Längd-Djup | 45 cm |
| Bredd | 103 cm |
| Höjd | 44 cm |
| Maxvikt | 110 kg |
| Tygspecifikation | Teddy |
| Fyllning | Polyretan |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Martindale skala | 30000 |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
3 135 krDet ursprungliga priset var: 3 135 kr.1 570 krDet nuvarande priset är: 1 570 kr. Lägg till i varukorg -
9 685 krDet ursprungliga priset var: 9 685 kr.8 715 krDet nuvarande priset är: 8 715 kr. Lägg till i varukorg -
9 685 krDet ursprungliga priset var: 9 685 kr.8 715 krDet nuvarande priset är: 8 715 kr. Lägg till i varukorg



