Hawkes soffa i olika utföranden
5 490 kr – 14 155 krPrisintervall: 5 490 kr till 14 155 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Sand |
| Material | |
| Utförande | |
| Artikelnummer | G127P1189 |
| Artikelnummer | G127P1190 |
| Artikelnummer | G127P1191 |
| Längd-Djup | 90 cm |
| Bredd | 92 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Maxvikt | 110 kg |
| Martindale skala | 40000 |
| Sammansättning | 81 % polypropen, 19 % polyester |
| Färgbeständighet | 4 |
| Pålning | 4 |
| Yttertyg | 81 % polypropen, 19 % polyester |
| Antal i ytterkartong | 1 st |




