Prismatchad!
Salvador soffa i olika utföranden
9 440 kr – 13 120 krPrisintervall: 9 440 kr till 13 120 kr
-15%– Ångerrätt
- Denna produkt är beställningsvara
- 3 dagars enkel avbokning eller ändring!
- Kan inte avbeställas eller ändras efter 3 dagar från beställningsdatumet.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Utförande | |
| Färg | Ljusgrå |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 93 cm |
| Bredd | 228 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Ramtyp | Svarta stålben |
| Maxvikt | 110 kg per säte |
| Tygspecifikation | Bouclé |
| Fyllning | Polyretan |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Martindale skala | 30000 |
| Färgbeständighet | 4 - 5 |
| Pålning | 4 - 5 |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
15 440 krDet ursprungliga priset var: 15 440 kr.13 120 krDet nuvarande priset är: 13 120 kr. Lägg till i varukorg -
9 030 krDet ursprungliga priset var: 9 030 kr.7 670 krDet nuvarande priset är: 7 670 kr. Lägg till i varukorg -
9 030 krDet ursprungliga priset var: 9 030 kr.7 670 krDet nuvarande priset är: 7 670 kr. Lägg till i varukorg -
14 760 krDet ursprungliga priset var: 14 760 kr.12 540 krDet nuvarande priset är: 12 540 kr. Lägg till i varukorg




