Badalona Barstol i olika utföranden
1 005 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1460 |
| Artikelnummer | G123P1563 |
| Längd-Djup | 46 cm |
| Bredd | 39 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Fyllning | Polyretan |
| Martindale skala | 25000 |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
2 855 krDet ursprungliga priset var: 2 855 kr.2 570 krDet nuvarande priset är: 2 570 kr. Lägg till i varukorg




