Harbo Matstol i olika utföranden
1 215 kr – 1 665 krPrisintervall: 1 215 kr till 1 665 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Beige bouclé med svarta ben, Blå sammet med svarta ben, Grön sammet med svarta ben, Ljusbrun svamp sammet med svarta ben, Mörkgrå mikrofiber med svarta ben, Mörkgrå PU med svarta ben, Sten med svarta ben, Svart PU med svarta ben, Svart sammet med svarta ben, Vintage PU brun med svarta ben, Vit bouclé med svarta ben |
| Material | |
| Ben | |
| Artikelnummer | G123P1391 |
| Artikelnummer | G123P1392 |
| Artikelnummer | G123P1394 |
| Artikelnummer | G123P1395 |
| Artikelnummer | G123P1397 |
| Artikelnummer | G123P1398 |
| Artikelnummer | G123P1402 |
| Artikelnummer | G123P1404 |
| Artikelnummer | G123P1405 |
| Längd-Djup | 65 cm |
| Bredd | 57 cm |
| Höjd | 87 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 110 kg |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Fyllning | Polyretan |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
2 295 krDet ursprungliga priset var: 2 295 kr.1 951 krDet nuvarande priset är: 1 951 kr. Lägg till i varukorg -
2 995 krDet ursprungliga priset var: 2 995 kr.2 546 krDet nuvarande priset är: 2 546 kr. Lägg till i varukorg -
1 985 krDet ursprungliga priset var: 1 985 kr.1 785 krDet nuvarande priset är: 1 785 kr. Lägg till i varukorg -
2 795 krDet ursprungliga priset var: 2 795 kr.2 376 krDet nuvarande priset är: 2 376 kr. Lägg till i varukorg




