Monte Carlo Matstol i olika utföranden
1 665 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Grön med svarta ben, Sten med svarta ben, Vintage brun med svarta ben, Vit med svarta ben, Svart |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1455 |
| Artikelnummer | G123P1456 |
| Artikelnummer | G123P1457 |
| Artikelnummer | G123P1506 |
| Längd-Djup | 60 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 88 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 110 kg |
| Tygspecifikation | PU-läder |
| Fyllning | Polyretan |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
1 795 krDet ursprungliga priset var: 1 795 kr.1 526 krDet nuvarande priset är: 1 526 kr. Lägg till i varukorg -
1 295 krDet ursprungliga priset var: 1 295 kr.1 101 krDet nuvarande priset är: 1 101 kr. Lägg till i varukorg -
3 985 krDet ursprungliga priset var: 3 985 kr.3 585 krDet nuvarande priset är: 3 585 kr. Lägg till i varukorg -
3 185 krDet ursprungliga priset var: 3 185 kr.2 865 krDet nuvarande priset är: 2 865 kr. Lägg till i varukorg




