Artenara Matstol i olika utföranden
2 270 kr – 2 295 krPrisintervall: 2 270 kr till 2 295 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1479 |
| Artikelnummer | G123P1507 |
| Längd-Djup | 56 cm |
| Bredd | 54 cm |
| Höjd | 77 cm |
| Ramtyp | Träben |
| Tygspecifikation | PU-läder |
| Fyllning | Polyretan |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Martindale skala | 50000 |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
2 795 krDet ursprungliga priset var: 2 795 kr.2 376 krDet nuvarande priset är: 2 376 kr. Lägg till i varukorg -
2 435 krDet ursprungliga priset var: 2 435 kr.2 190 krDet nuvarande priset är: 2 190 kr. Lägg till i varukorg -
2 795 krDet ursprungliga priset var: 2 795 kr.2 376 krDet nuvarande priset är: 2 376 kr. Lägg till i varukorg -
2 295 krDet ursprungliga priset var: 2 295 kr.1 951 krDet nuvarande priset är: 1 951 kr. Lägg till i varukorg




