Carmen stol i olika utföranden
1 095 kr
Material
- Trä
- Lackad
- Massivt gummiträ i brunbets som lackats.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Leveranstid* | |
| Vikt (kg) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Djup (cm) | |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | |
| Mått från golv till ovankant armstöd (cm) | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G124P1003 |
| Artikelnummer | G124P1005 |
| Artikelnummer | G124P1004 |
| Artikelnummer | G124P1018 |
| Längd-Djup | 52 cm |
| Bredd | 55 cm |
| Höjd | 76 cm |
Tillbehör
Kunder köpte också
-
275 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
Relaterade produkter
-
2 485 krDet ursprungliga priset var: 2 485 kr.2 235 krDet nuvarande priset är: 2 235 kr. Lägg till i varukorg -
1 975 krDet ursprungliga priset var: 1 975 kr.1 780 krDet nuvarande priset är: 1 780 kr. Lägg till i varukorg





