Wolcott stol i olika utföranden
2 195 kr
Material
- Trä, Tyg
- Lackad
- Massiv ek i ben och stomme. Björkplywood med ekfaner i ryggbricka och sits. Sitsen klädd med polyeterskum och Bull läder-textil.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Djup (cm) | |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | Trä, Tyg Massiv ek i ben och stomme. Björkplywood med ekfaner i ryggbricka och sits. Sitsen klädd med polyeterskum och Bull läder-textil. |
| Ytbehandling | |
| Tygspecifikation | 100% Äkta läderfiber (insida), 4% PU (utsida), 96% Polyester |
| Martindale | |
| Materialbeskrivning | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G123P1291 |
| Artikelnummer | G123P1290 |
| Längd-Djup | 49 cm |
| Bredd | 45 cm |
| Höjd | 84 cm |
Relaterade produkter
-
2 085 krDet ursprungliga priset var: 2 085 kr.1 875 krDet nuvarande priset är: 1 875 kr. Lägg till i varukorg -
2 485 krDet ursprungliga priset var: 2 485 kr.2 235 krDet nuvarande priset är: 2 235 kr. Lägg till i varukorg -
3 145 krDet ursprungliga priset var: 3 145 kr.2 830 krDet nuvarande priset är: 2 830 kr. Lägg till i varukorg




