Prismatchad!
Belfast Schäslong bäddsoffa med förvaring, mörk sand, naturfärgade ben
9 360 kr Det ursprungliga priset var: 9 360 kr.7 950 krDet nuvarande priset är: 7 950 kr.
– Ångerrätt
- Denna produkt är beställningsvara
- 3 dagars enkel avbokning eller ändring!
- Kan inte avbeställas eller ändras efter 3 dagar från beställningsdatumet.
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Schäslong bäddsoffa med förvaring, mörk sand, naturfärgade ben HN1085
Artikelnr: G127P1108
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1302040
- Belfast
| Vikt | 81 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 218 x W 150 x H 87 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | Mörk sand |
| Material | |
| Utförande | Schäslong bäddsoffa |
| Artikelnummer | G127P1108 |
| Längd-Djup | 218 cm |
| Bredd | 80/150 cm |
| Höjd | 87 cm |
| Ramtyp | Plastben |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Paket | 2 kolli |
Relaterade produkter
-
3 880 kr – 5 330 krPrisintervall: 3 880 kr till 5 330 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
-
15 365 krDet ursprungliga priset var: 15 365 kr.13 060 krDet nuvarande priset är: 13 060 kr. Lägg till i varukorg -
6 300 krDet ursprungliga priset var: 6 300 kr.5 350 krDet nuvarande priset är: 5 350 kr. Lägg till i varukorg -
14 760 krDet ursprungliga priset var: 14 760 kr.12 540 krDet nuvarande priset är: 12 540 kr. Lägg till i varukorg




