Naro Sidobord, metall och vattenhyacint, ø50×48,5 cm
620 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Sidobord, metall och vattenhyacint ø50×48,5 cm
Artikelnr: G137P1108
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 2105005
- Naro
| Vikt | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 50 x W 50 x H 48.5 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G137P1108 |
| Längd-Djup | 50 cm |
| Bredd | 50 cm |
| Höjd | 48.5 cm |
| Maxvikt | 10 kg |
| Form | Runt |
| Diameter | 50 cm |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
3 485 krDet ursprungliga priset var: 3 485 kr.3 135 krDet nuvarande priset är: 3 135 kr. Lägg till i varukorg -
5 130 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan




