Prismatchad!
Bolzano Matbord i olika utföranden
2 290 kr – 3 720 krPrisintervall: 2 290 kr till 3 720 kr
-15%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Storlek (cm) | |
| Färg | Vit / mässing 110, Vit / mässing 70, Vit / mässing 90, Vit / svart 110 |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 70 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Ramtyp | Mässingsben |
| Maxvikt | 20 kg |
| Form | Runt |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 3 kolli |
Relaterade produkter
-
24 745 krDet ursprungliga priset var: 24 745 kr.21 035 krDet nuvarande priset är: 21 035 kr. Lägg till i varukorg -
18 245 krDet ursprungliga priset var: 18 245 kr.15 510 krDet nuvarande priset är: 15 510 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg




