Vita Skrivbord 100x45x75 cm i olika utföranden
845 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G138P1053 |
| Artikelnummer | G138P1054 |
| Längd-Djup | 45 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 75 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 30 kg |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
7 145 krDet ursprungliga priset var: 7 145 kr.3 995 krDet nuvarande priset är: 3 995 kr. Lägg till i varukorg -
4 495 kr – 4 496 krPrisintervall: 4 495 kr till 4 496 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan




