Canari Matstol, aluminium/PE-rotting, naturfärgad, svart stomme
1 320 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Matstol, aluminium/PE-rotting, naturfärgad, svart stomme
Stapelbar stol
Artikelnr: G123P1513
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7001175
- Canari
| Vikt | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 60 x W 57 x H 78 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1513 |
| Längd-Djup | 60 cm |
| Bredd | 57 cm |
| Höjd | 78 cm |
| Ramtyp | Svarta metallben |
| Maxvikt | 110 kg |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
2 375 krDet ursprungliga priset var: 2 375 kr.995 krDet nuvarande priset är: 995 kr. Lägg till i varukorg




