Prismatchad!
Toronto Matbord, icke-trä, naturfärgat, 100x220x74 cm
5 040 kr Det ursprungliga priset var: 5 040 kr.4 280 krDet nuvarande priset är: 4 280 kr.
🔴 På väg till oss. I lager vecka 3 (2027).*
Matbord, icke-trä, naturfärgat 100x220x74 cm
0
Artikelnr: G122P1507
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🔴 På väg till oss. I lager vecka 3 (2027).*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7501026
- Toronto
| Vikt | 29 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 220 x W 100 x H 74 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G122P1507 |
| Längd-Djup | 220 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Maxvikt | 50 kg |
| mAh | 200 MAH |
| Paket | 2 kolli |
Relaterade produkter
-
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
20 585 krDet ursprungliga priset var: 20 585 kr.17 495 krDet nuvarande priset är: 17 495 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg -
24 745 krDet ursprungliga priset var: 24 745 kr.21 035 krDet nuvarande priset är: 21 035 kr. Lägg till i varukorg




