Kyoto TV-bänk, 2 dörrar, 2 hyllor 150x40x50 cm i olika utföranden
3 695 kr – 4 040 krPrisintervall: 3 695 kr till 4 040 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G145P1040 |
| Artikelnummer | G145P1044 |
| Längd-Djup | 40 cm |
| Bredd | 150 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Ramtyp | Svarta stålben |
| Maxvikt | 30 kg |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
11 585 krDet ursprungliga priset var: 11 585 kr.10 425 krDet nuvarande priset är: 10 425 kr. Lägg till i varukorg -
9 965 krDet ursprungliga priset var: 9 965 kr.8 970 krDet nuvarande priset är: 8 970 kr. Lägg till i varukorg




