Prismatchad!
Terracina Loungesoffa, akacia, beige, inkl. dyna
9 235 kr Det ursprungliga priset var: 9 235 kr.7 840 krDet nuvarande priset är: 7 840 kr.
🔴 På väg till oss. I lager vecka 36 (2026).*
Loungesoffa, akacia, beige, inkl. dyna
Artikelnr: G127P1152
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🔴 På väg till oss. I lager vecka 36 (2026).*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7051021
- Terracina
| Vikt | 27 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 78.5 x W 175 x H 72 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G127P1152 |
| Längd-Djup | 78.5 cm |
| Bredd | 175 cm |
| Höjd | 72 cm |
| Ramtyp | Trä |
| Maxvikt | 110 kg per säte |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Fyllning | Polyretan |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
14 760 krDet ursprungliga priset var: 14 760 kr.12 540 krDet nuvarande priset är: 12 540 kr. Lägg till i varukorg -
14 760 krDet ursprungliga priset var: 14 760 kr.12 540 krDet nuvarande priset är: 12 540 kr. Lägg till i varukorg -
14 760 krDet ursprungliga priset var: 14 760 kr.12 540 krDet nuvarande priset är: 12 540 kr. Lägg till i varukorg -
15 440 krDet ursprungliga priset var: 15 440 kr.13 120 krDet nuvarande priset är: 13 120 kr. Lägg till i varukorg




