Prismatchad!
Botta Vägghylla i olika utföranden
230 kr – 260 krPrisintervall: 230 kr till 260 kr
-17%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 17.5 cm |
| Bredd | 44 cm |
| Höjd | 18 cm |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Antal i ytterkartong | 4 st |
Relaterade produkter
-
785 kr – 895 krPrisintervall: 785 kr till 895 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
-
330 krDet ursprungliga priset var: 330 kr.280 krDet nuvarande priset är: 280 kr. Lägg till i varukorg -
5 040 krDet ursprungliga priset var: 5 040 kr.4 280 krDet nuvarande priset är: 4 280 kr. Lägg till i varukorg




