Fulham Matstol med snurrfunktion, sand, sandfärgade ben
1 425 kr
🔴 På väg till oss. I lager vecka 38 (2026).*
Matstol med snurrfunktion, sand, sandfärgade ben, HN1320
360 graders vridfunktion
Artikelnr: G123P1574
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🔴 På väg till oss. I lager vecka 38 (2026).*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 1001440
- Fulham
| Vikt | 8 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 60 x W 53 x H 79 cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Sittbredd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G123P1574 |
| Längd-Djup | 60 cm |
| Bredd | 53 cm |
| Höjd | 79 cm |
| Tygspecifikation | Polyester |
| Maxvikt | 110 kg |
| Ramtyp | Metallben |
| Fyllning | Polyretan |
| Sammansättning | Polyester 100% |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Paket | 1 kolli |




