Noli Sidobord, keramikskiva/askfaner, vit/mörkbrun, ø40×38 cm
2 190 kr
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-12 vardagar.*
Sidobord, keramikskiva/askfaner, vit/mörkbrun ø40×38 cm
Artikelnr: G104P1678
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-12 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 2151080
- Noli
| Vikt | 11.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 40 x W 40 x H 38 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G104P1678 |
| Längd-Djup | 40 cm |
| Bredd | 40 cm |
| Höjd | 38 cm |
| Maxvikt | 20 kg |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 2 kolli |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
1 885 krDet ursprungliga priset var: 1 885 kr.1 600 krDet nuvarande priset är: 1 600 kr. Lägg till i varukorg -
4 580 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan
-
1 885 krDet ursprungliga priset var: 1 885 kr.1 600 krDet nuvarande priset är: 1 600 kr. Lägg till i varukorg




