Osaka och Artenara Matbord och 6 matstolar
21 270 kr
🔴 På väg till oss. I lager vecka 28 (2026).*
Matbord och 6 matstolar
Detta set innehåller 1 st Osaka matbord och 6 st Artenara matstolar
Artikelnr: G122P1576
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🔴 På väg till oss. I lager vecka 28 (2026).*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7771003-S
- Osaka och Artenara
| Vikt | 74 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 120 x W 120 x H 77 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G122P1576 |
| Längd-Djup | 56/120 cm |
| Bredd | 54/120 cm |
| Höjd | 77/75 cm |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Paket | 5 kolli |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
10 375 krDet ursprungliga priset var: 10 375 kr.9 340 krDet nuvarande priset är: 9 340 kr. Lägg till i varukorg -
23 985 krDet ursprungliga priset var: 23 985 kr.21 585 krDet nuvarande priset är: 21 585 kr. Lägg till i varukorg




