Messina Fåtölj med vridfunktion i olika utföranden
6 275 kr – 6 300 krPrisintervall: 6 275 kr till 6 300 kr
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Sitthöjd (cm) | |
| Sittdjup (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G127P1114 |
| Artikelnummer | G127P1182 |
| Längd-Djup | 87 cm |
| Bredd | 85 cm |
| Höjd | 81 cm |
| Tygspecifikation | Bouclé |
| Fyllning | Polyretan |
| FSC-Term | FSC® 100% |
| Martindale skala | 30000 |
| Färgbeständighet | 4 - 5 |
| Pålning | 4 - 5 |
| Yttertyg | 100 % polyester |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
9 285 krDet ursprungliga priset var: 9 285 kr.8 355 krDet nuvarande priset är: 8 355 kr. Lägg till i varukorg -
9 285 krDet ursprungliga priset var: 9 285 kr.8 355 krDet nuvarande priset är: 8 355 kr. Lägg till i varukorg -
9 285 krDet ursprungliga priset var: 9 285 kr.8 355 krDet nuvarande priset är: 8 355 kr. Lägg till i varukorg -
9 285 krDet ursprungliga priset var: 9 285 kr.8 355 krDet nuvarande priset är: 8 355 kr. Lägg till i varukorg



