OLIVO trädgårdsbord runt i olika utföranden
6 185 kr
– Ångerrätt
- Denna produkt är beställningsvara
- 3 dagars enkel avbokning eller ändring!
- Kan inte avbeställas eller ändras efter 3 dagar från beställningsdatumet.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 14.9 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 75 x W 75 x H 74 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G122P1622 |
| Artikelnummer | G122P1623 |
| Längd-Djup | 75 cm |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Diameter | 75 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
11 585 krDet ursprungliga priset var: 11 585 kr.10 425 krDet nuvarande priset är: 10 425 kr. Lägg till i varukorg -
9 585 krDet ursprungliga priset var: 9 585 kr.8 625 krDet nuvarande priset är: 8 625 kr. Lägg till i varukorg




