YALU matbord – svart
22 125 kr
– Ångerrätt
- Denna produkt är beställningsvara
- 3 dagars enkel avbokning eller ändring!
- Kan inte avbeställas eller ändras efter 3 dagar från beställningsdatumet.
Beräknad leveranstid: 4-7 Vekor
YALU matbord med svartmålad yta. Ett modernt och distinkt matbord som med sin voluminösa design ger alla vardagsrum en touch av stil. YALU är ett robust och tidlöst matbord som är en både praktisk och dekorativ utsmyckning till din inredning. Med rena linjer, en elegant form och mörk färg är YALU ett iögonfallande föremål som också skapar en varm och inbjudande atmosfär i ditt hem. Rengör bordet med en mjuk trasa och milt tvålvatten.
Artikelnr: G122P1616
Användarguide
- Skötselråd
- Monterad
- Föränkra Möbeln till Vägg
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid: 4-7 Vekor
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- Nordal
- 6969
- YALU
| Vikt | 95.7 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 140 x W 140 x H 77 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G122P1616 |
| Längd-Djup | 140 cm |
| Bredd | 140 cm |
| Höjd | 77 cm |
| Diameter | 140 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
19 985 krDet ursprungliga priset var: 19 985 kr.17 985 krDet nuvarande priset är: 17 985 kr. Lägg till i varukorg




