KWANDO sidobord med travertinskiva – natur
7 305 kr
– Ångerrätt
- Denna produkt är beställningsvara
- 3 dagars enkel avbokning eller ändring!
- Kan inte avbeställas eller ändras efter 3 dagar från beställningsdatumet.
Beräknad leveranstid: 4-7 Vekor
Sidobordet KWANDO är tillverkat av en kombination av mangoträ och travertin. Sidobordet är en blandning av robusthet och elegans. Med sin massiva mangoträbas och svävande travertinskiva ger detta bord ett lugnt inslag i din inredning. Bordets lilla storlek gör det enkelt att placera på din favoritplats.
Observera: Eftersom travertin är ett naturmaterial kan det finnas små variationer från produkt till produkt.
Ytan rengörs med en fuktig trasa och mild tvål.
Artikelnr: G104P1689
Användarguide
- Skötselråd
- Monterad
- Föränkra Möbeln till Vägg
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid: 4-7 Vekor
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- Nordal
- 6975
- KWANDO
| Vikt | 12.9 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 41 x W 41 x H 50 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G104P1689 |
| Längd-Djup | 41 cm |
| Bredd | 41 cm |
| Höjd | 50 cm |
| Diameter | 41 cm |
| Form | Runt |
Relaterade produkter
-
3 085 krDet ursprungliga priset var: 3 085 kr.2 775 krDet nuvarande priset är: 2 775 kr. Lägg till i varukorg -
4 030 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan




