Prismatchad!
Derry Lampa, uppladdningsbar, vit i olika utföranden
230 kr – 400 krPrisintervall: 230 kr till 400 kr
-17%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | Vit |
| Material | |
| Storlek (cm) | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 13 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Höjd | 12 cm |
| Diameter | 13 cm |
| Antal i ytterkartong | 6 st |
| IP | IP44 |
| Ljustyp | Ljustyp: RGB LED |
| Uttag | Sockel: FAST |
| Spänning | Spänning: 3,7 V mAh: 1500 mAh Watt: 0,6 W |
| Watt | Watt: 0,6W |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
3 350 krDet ursprungliga priset var: 3 350 kr.1 172 krDet nuvarande priset är: 1 172 kr. Lägg till i varukorg -
990 krDet ursprungliga priset var: 990 kr.840 krDet nuvarande priset är: 840 kr. Lägg till i varukorg -
370 krDet ursprungliga priset var: 370 kr.310 krDet nuvarande priset är: 310 kr. Lägg till i varukorg


