Prismatchad!
Lyneham Bordslampa uppladdningsbar i olika utföranden
535 kr Det ursprungliga priset var: 535 kr.450 krDet nuvarande priset är: 450 kr.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 13 cm |
| Bredd | 13 cm |
| Höjd | 28.5 cm |
| IP | IP20 |
| Ljustyp | Ljustyp: LED |
| Uttag | Sockel: FAST |
| Watt | Watt: 3W |
| Spänning | Spänning: 3,7 V mAh: 2 x 1800 mAh Watt: 3 W |
| Diameter | 13 cm |
| Paket | 1 kolli |
| Antal i ytterkartong | 6 st |
Relaterade produkter
-
370 krDet ursprungliga priset var: 370 kr.310 krDet nuvarande priset är: 310 kr. Lägg till i varukorg -
315 krDet ursprungliga priset var: 315 kr.260 krDet nuvarande priset är: 260 kr. Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -
3 700 krDet ursprungliga priset var: 3 700 kr.1 295 krDet nuvarande priset är: 1 295 kr. Lägg till i varukorg


