Nost Ljuskrona – mässing i olika utföranden
14 995 kr – 18 745 krPrisintervall: 14 995 kr till 18 745 kr
– Ångerrätt
- Denna produkt är beställningsvara
- 3 dagars enkel avbokning eller ändring!
- Kan inte avbeställas eller ändras efter 3 dagar från beställningsdatumet.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | 7.2 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 75 x W 75 x H 105 cm |
| Monterad | |
| Färg | Mässing |
| Material | |
| Utförande | |
| Artikelnummer | G120P1173 |
| Artikelnummer | G120P1174 |
| Längd-Djup | 75 cm |
| Bredd | 75 cm |
| Höjd | 105 cm |
| Diameter | 75 cm |
| Uttag | E14 |
| Max Watt | 25W |
| Form | Runt |

