Prismatchad!
Salford Lampa, uppladdningsbar med integrerad solpanel, brun/svart
175 kr Det ursprungliga priset var: 175 kr.140 krDet nuvarande priset är: 140 kr.
🔴 På väg till oss. I lager vecka 29 (2026).*
Lampa, uppladdningsbar med integrerad solpanel, brun/svart
Artikelnr: G120P1170
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🔴 På väg till oss. I lager vecka 29 (2026).*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 7960003
- Salford
| Vikt | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 13.5 x W 13.5 x H 30.5 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G120P1170 |
| Längd-Djup | 13.5 cm |
| Bredd | 13.5 cm |
| Höjd | 30.5 cm |
| Diameter | 13,5 cm |
| Antal i ytterkartong | 9 st |
| IP | IP44 |
| Ljustyp | Ljustyp: SOLAR LED |
| Uttag | Sockel: FAST |
| Spänning | Spänning: 1,2 V mAh: 600 mAh |
| Paket | 1 kolli |

