Prismatchad!
Sheffield Lampa marmor/metall i olika utföranden
710 kr – 1 270 krPrisintervall: 710 kr till 1 270 kr
-16%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | Marmor |
| Material | |
| Utförande | |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 25 cm |
| Bredd | 25 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Diameter | 25 cm |
| IP | IP20 |
| Ljustyp | Ljustyp: INGÅR INTE |
| Uttag | Sockel: E27 |
| Watt | Watt: 40W |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
3 350 krDet ursprungliga priset var: 3 350 kr.1 172 krDet nuvarande priset är: 1 172 kr. Lägg till i varukorg -
3 350 krDet ursprungliga priset var: 3 350 kr.1 172 krDet nuvarande priset är: 1 172 kr. Lägg till i varukorg -
1 095 krDet ursprungliga priset var: 1 095 kr.930 krDet nuvarande priset är: 930 kr. Lägg till i varukorg

