Prismatchad!
Bombay Matta, flätad jute i olika utföranden
230 kr – 1 570 krPrisintervall: 230 kr till 1 570 kr
-18%Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Monterad | |
| Färg | Naturlig |
| Material | |
| Storlek (cm) | 120×180 cm, 140×200 cm, 180×240 cm, 50×80 cm, 60×90 cm, 65×135 cm, ø120 cm, ø150 cm, ø180 cm, ø90 cm |
| Artikelnummer | N/A |
| Längd-Djup | 90 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 2 cm |
| Antal i ytterkartong | 10 st |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
5 995 krDet ursprungliga priset var: 5 995 kr.5 096 krDet nuvarande priset är: 5 096 kr. Lägg till i varukorg -
8 995 krDet ursprungliga priset var: 8 995 kr.7 646 krDet nuvarande priset är: 7 646 kr. Lägg till i varukorg -
12 995 krDet ursprungliga priset var: 12 995 kr.11 046 krDet nuvarande priset är: 11 046 kr. Lägg till i varukorg




