Prismatchad!
Manaus Avlastningsbord, bambu, naturfärgad, 83x32x80,5 cm
525 kr Det ursprungliga priset var: 525 kr.440 krDet nuvarande priset är: 440 kr.
🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
Konsolbord, bambu, naturfärgad 83x32x80,5 cm
Artikelnr: G138P1045
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- 🟢 Finns i lager. Beräknad leverans inom 5-15 vardagar.*
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
Leverantörsinfo
- House nordic
- 2301002
- Manaus
| Vikt | 6.5 kg |
|---|---|
| Dimensioner | L 32 x W 83 x H 80.5 cm |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Artikelnummer | G138P1045 |
| Längd-Djup | 32 cm |
| Bredd | 83 cm |
| Höjd | 80.5 cm |
| Maxvikt | 30 kg |
| Paket | 1 kolli |
Relaterade produkter
-
9 995 krDet ursprungliga priset var: 9 995 kr.8 496 krDet nuvarande priset är: 8 496 kr. Lägg till i varukorg -
4 785 krDet ursprungliga priset var: 4 785 kr.4 065 krDet nuvarande priset är: 4 065 kr. Lägg till i varukorg -
9 995 krDet ursprungliga priset var: 9 995 kr.8 496 krDet nuvarande priset är: 8 496 kr. Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan -
3 821 kr – 4 246 krPrisintervall: 3 821 kr till 4 246 kr Välj alternativ Den här produkten har flera varianter. De olika alternativen kan väljas på produktsidan



