Carradale tillägg 50 i olika utföranden
3 795 kr
Material
- Trä
- Oljad
- Massiv fingerskarvad ek
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Leveranstid* | |
| Vikt (kg) | |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | |
| Ytbehandling | Oljad |
| Materialbeskrivning | |
| Tjocklek skiva (cm) | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G122P1312 |
| Artikelnummer | G122P1374 |
| Artikelnummer | G122P1322 |
| Artikelnummer | G122P1317 |
| Längd-Djup | 50 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Höjd | 3 cm |
Relaterade produkter
-
3 985 krDet ursprungliga priset var: 3 985 kr.3 585 krDet nuvarande priset är: 3 585 kr. Lägg till i varukorg




