Clapperton ilägg 50×140 i olika utföranden
2 995 kr
Material
- Trä
- Oljad
- Massiv fingerskarvad ek i ilägg (25mm), massiv ek i hela längder i sarg. Oljad ytbehandling.
Användarguide
Beräknad Leveranstid
- Beräknad leveranstid kan variera beroende på leverantörens lagerstatus.
- Val av design och material kan påverka den totala leveranstiden.
- Under sommarlovet och tiden kring jul kan leveranstiden bli längre än vanligt.
| Vikt | N/A |
|---|---|
| Dimensioner | cm |
| Längd (cm) | |
| Bredd (cm) | |
| Höjd (cm) | |
| Monterad | |
| Färg | |
| Material | massiv ek i hela längder i sarg. Oljad ytbehandling., Trä Massiv fingerskarvad ek i ilägg (25mm) |
| Ytbehandling | |
| Materialbeskrivning | massiv ek i hela längder i sarg. Oljad ytbehandling., Massiv fingerskarvad ek i ilägg (25mm) |
| Tjocklek skiva (cm) | |
| Ilägg, antal | |
| Antal kolli | |
| Artikelnummer | G122P1603 |
| Artikelnummer | G122P1604 |
| Artikelnummer | G122P1605 |
| Längd-Djup | 50 cm |
| Bredd | 140 cm |
| Höjd | 9 cm |
Relaterade produkter
-
2 435 krDet ursprungliga priset var: 2 435 kr.2 190 krDet nuvarande priset är: 2 190 kr. Lägg till i varukorg -
3 225 krDet ursprungliga priset var: 3 225 kr.2 905 krDet nuvarande priset är: 2 905 kr. Lägg till i varukorg


